Atıksu Arıtma Tesisleri
Atıksu Arıtma Tesislerinin değişken şartlarına uyum sağlayabilen en dayanıklı malzeme olan emaye kaplı çelik, dünyanın pek çok yerinde atıksu arıtma tesislerinde kullanıcıların ilk tercihi olmaktadır. Tamamen çevreyle dost malzemelerden üretilen tanklar, daha sonra istenildiği takdirde demonte edilerek başka bir yere taşınabileceği gibi, arzu edildiği takdirde kapasitelerinin artırılması mümkündür. Atıksu arıtma tesislerinde kullanılmak üzere 10-20000 m3 aralığında üretilen emaye kaplı civatalı çelik tanklar ihtiyaçlarınız dahilinde konik tabanlı, iç içe olabilir. Tanklarla beraber kullanılacağınız mekanik ekipmanları ( sıyırıcı-ızgara vs. ) monte edebileceğiniz konstrüktif ön hazırlık yapılabilir.

Emaye Kaplı Çelik levhalar pH 2- pH 14 aralığında kullanılabildiğinden her çeşit atıksu arıtma tesisi için emay kaplı civatalı çelik tankları kullanmak mümkündür. Çok uzun yıllar hiçbir bakım ve tamir gerektirmeyen emaye tanklar, çizilmelere, korozyona ve aşınmaya son derece dayanıklı olduğu gibi, temizlenmesi çok kolaydır.

Tanklarda kullanılmak üzere giriş ve çıkış bağlantıları, seviye bağlantıları, boru destekleri, kedi merdivenleri, manhole, üst platformlar, taşıyıcı platformlar, taşkanlar arzu edildiği takdirde eklenebilir.