Yangın Sistemleri
LPC veya FM normalarına uygun olarak tasarlanan Yangın Suyu Depolama Tankları 13 m3 ile 3000 m3 arasında değişken kapasitelere sahiptir. Civatalı tanklar yapıları gereği istenildiğinde demonte edilebildiği gibi, istenildiği takdirde kapasiteleri artırılabilir. Çok hızlı bir şekilde teslim edilip, monte edilebilen civatalı tanklar, saha ve montaj şartlarından bağımsız olarak aynı kalite ve dayanıma sahiptir.
Yangın Suyu Depolama Tankları sıcak daldırma galvaniz plakalarla yapılmakta ve LPC normlarına uygun olarak istenildiği takdirde bitüm kaplanmaktadır.

Kullanılan sıcak daldırma galvaniz levhalar 240 cm * 120 cm. boyutlarında olup her bir levha civatalarla birbirine bağlanmakta ve sızdırmazlıkları sağlanmaktadır. İster bina içine istenirse bina dışına monte edilebilen tanklar tüm standart aksesuarları ile beraber teslim edilmektedir. Soğuk koşullarda tank içerisindeki suyun donmasını engellemek için ısıtıcılar kullanıldığı gibi, tank dışına izolasyon yapılabilir.

Yangın suyu depolama tanklarında LPC veya FM normlarına uygun olarak DN 250 Vorteks kırıcılı emme bağlantısı, DN 80 drenaj çıkışı, 2*DN 150 taşkan çıkışı, DN 150 test bağlantısı, 2 adet ısıtıcı eleman, standart olarak bulunmaktadır. Arzu edildiği takdirde kedi merdiveni, manhole, üst platform gibi aksesuarlar tanka eklenebilir.