Teknik Özellikler

Tüm tanklar NEN/TGB , DIN , AWWA D103-87, API, BS normlarına
uygun olarak tasarlanabilir.
 
 PDF Dökümanları

Boyut Tablosu


Çelik Levhaların Ortak Özellikleri


Çelik Kalitesi DIN/SEW 092 normlarına uygun olup DIN 50049-3.1B ye göre sertifikalandırılmıştır. Çelik Tipi Euronorm FE340 olup, Minumum Akma Dayanımı : 350 N/mm2 Minumum Çekme Dayanımı 430 N/mm2 ve Minumu Kayma Gerilmesi Dayanımı 1600kg/cm2 dir. Plaka kalınlığı ISO 2178 ve DIN 50981 normlarına uygundur.
Emaye’nin çeliğe nufüzü DIN 15115’e göre test edilmiştir.
Spark testi DIN 53481 e göre yapılmaktadır.Zemin Tipi

Standart olarak beton zemin kullanılmaktadır.Tank montajından sonra, tank duvarları 25 cm yüksekliğinde ikinci bir beton tabakası ile sabitlenebileceği gibi ankraj civataları ile betona sabitlenebilir.

Arzu edildiği takdirde tank zemin emaye kaplı çelik – epoksi boyalı çelik levhalardan yapılabilir.Sızdırmazlık


Tankların sızdırmazlığı 1 veya 2 komponentli yüksek kimyasal dayanımlı mastik vasıtasıyla sağlanmaktadır. Kullanılan mastik gıda normlarına uygun olarak temin edilebileceği gibi, kimyasal dayanım tabloları ayrıca verilebilir.
Cıvatalar


Kullanılan civatalar çelik olup sıcak daldırma galvenizle kaplıdır. Civata kafaları kimyasal dayanımı yiksek LDPE veya PVDF plastik ile kaplıdır. Tankın dış kısmında ise somunları ve civataları korumak için UV dayanımlı LDPE kapaklar kullanılmaktadır.

Tank Boyut Tablosu

Bu tablo bilgi amaçlı verilmiştir. Farklı kapasite ve boyutlar için lütfen firmamızla temasa geçiniz.
Boyut tablosunu incelemek için tıklayınız.

Tank Renk Seçenekleri

Standart 4 renk olmakla beraber, firmanızın özel istekleri doğrultusunda farklı renklerde emaye tanklar temin edilebileceği gibi, epoksi-boyalı tanklarda RAL Kodu ile tankın rengini belirleme imkanı vardır.

 Copyright 2007 - ETA Ekipman Teknoloji

Web Tasarım Visual Arts